Kubki z nadrukiem

Kubki z nadrukiem

Często dzisiaj różnego rodzaju kubki zaopatrzone w firmowe logo wykorzystuje się nie tylko jako miły prezent, ale także gadżet mający bardzo duże znaczenie marketingowe. Ludzie przecież często korzystając z kubków i widząc na nich każdego dnia logo naszej firmy z pewnością będą częściej o nas myśleć, a to realna szansa na to, że Klient zwyczajnie do nas powróci. Aby kubek służył jednak jak najdłużej trzeba zadbać o to, aby jakość znajdującego się na nim nadruku była jak najlepsza i zwyczajnie nie zmywała się po kilku pierwszych myciach.Największym problemem dla takich kubków są niestety zmywarki, coraz bardziej popularne urządzenia z racji ciągle spadającej ceny. Oferując swoim Klientom kubki z nadrukiem bardzo marnej jakości może się okazać, że po kilku takich myciach druk zwyczajnie się rozmaże, przetrze lub zwyczajnie nawet zniknie na dobre. Oczywistym w takim wypadku jest fakt, że taki kubek po prostu nie będzie już więcej atrakcyjny. Klient zapewne wyrzuci go do śmieci, a nawet jeśli tego nie zrobi to brak logo sprawi, że gadżet ten  przestanie być już produktem reklamowym.

Czasem druk na kubkach potrafi być tak marnej jakości, że zmywa się nawet w przypadku ręcznego mycia. Oczywiście trwa to trochę dłużej, ale jeśli chcemy, żeby nasze kubki z nadrukiem służyły ludziom przez długie miesiące to powinniśmy na poważnie podejść do kwestii jakości znajdującego się na nich wydruku. Oczywiście sam kształt kubka także jest istotny, szczególnie kiedy zależy nam na tym, aby zwyczajnie oferować swoim Klientom coś unikalnego, ale o jakości druku nie można zapominać.

Kiedy więc udajemy się do producenta i chcemy zamówić kubki z nadrukiem sygnowane naszym firmowym logo to dokładnie wypytajmy o jakość i trwałość stosowanego nadruku. Czasem lepiej wydać trochę więcej na takie kubki niż skusić się niską ceną i dawać swoim Klientom nic nie warty bubel, który bardzo szybko wyląduje w koszu i nie spełni swojej roli. To zwykłe marnotrawienie pieniędzy, a przecież wystarczy tylko zainwestować parę groszy więcej, aby móc rozdawać ludziom coś naprawdę wartościowego.